fbpx

Usługi księgowe Biura Rachunkowego Actarii w Rybniku

W ramach prowadzonej działalności przygotowaliśmy dla Państwa Pakiety usług księgowych. W ramach każdego pakietu oferowanego przez biuro rachunkowe Actarii w Rybniku otrzymają Państwo następujący zakres usług:

 • bieżące księgowanie dostarczonych dowodów księgowych
 • prowadzenie ewidencji środków trwałych
 • naliczanie odpisów amortyzacyjnych zgodnie z zakładowym planem amortyzacji
 • prowadzenie rejestrów podatku VAT oraz sporządzanie deklaracji podatku od towarów i usług (w przypadku wybrania usługi z VAT)
 • obliczanie zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych oraz sporządzanie deklaracji do Urzędu Skarbowego

 

Biuro Rachunkowe Actarii w Rybniku pakiety usług księgowych
Biuro Rachunkowe Actarii w Rybniku pakiety usług księgowych KPIR

Pakiety usług księgowych oferowane przez Biuro Rachunkowe Actarii

W celu dopasowania usług do Państwa preferencji przygotowaliśmy trzy pakiety usług księgowych. Pakiety usług księgowych oferowanych przez biuro rachunkowe Actarii różnią się w zakresie technologii prowadzenia księgowości oraz Państwa zaangażowania w proces dostarczenia dokumentacji księgowej do biura rachunkowego. Pakiety usług księgowych dotyczą prowadzenia księgowości w postaci książki przychodów i rozchodów (KPiR) jak również opodatkowania ryczałtem ewidencjonowanym. 

Pakiet księgowość tradycyjna 

Jeśli cenią Państwo sobie wygodę oraz chcą mieć częsty i bezpośredni kontakt ze swoim księgowym proponujemy Państwu pakiet księgowości tradycyjnej. W ramach tego Pakietu dokumentację księgową dostarczacie Państwo do biura rachunkowego w sposób tradycyjny (w wersji papierowej) raz lub kilka razy w miesiącu. Dzięki temu rozwiązaniu mają Państwo możliwość osobistego spotkania ze swoim księgowym w naszym biurze w Rybniku. W tym pakiecie otrzymują również Państwo dostęp do  naszej platformy online na której można prowadzić gospodarkę magazynową, wystawiać faktury sprzedaży a jeśli nie mają Państwo czasu na dostarczenie dokumentów do biura można je przekazać za pośrednictwem tej platformy. Dodatkowe w ramach tego pakietu możliwe jest wykupienie dodatkowej usługi osobistego odbierania od Państwa dokumentów 1 raz w miesiącu.

Pakiet księgowość online

 W tym pakiecie usług otrzymają Państwo dostęp do specjalnej platformy, na którą będą wgrywali Państwo dokumenty księgowe w formie skanów, zdjęć lub plików PDF. W ramach tej usługi również mają Państwo możliwość osobistego kontaktu ze swoim księgowym w biurze rachunkowym Actarii, oczywiście istnieje również możliwość kontaktu telefonicznego. W ramach tego pakietu otrzymają również Państwo możliwość korzystania z modułu magazynowego oraz modułu wystawiania faktur online. Raporty dotyczące wyniku finansowego przedsiębiorcy są dostępne online na platformie.

Księgowość online wraz z otwarciem konta bankowego (mbank)

Księgowość online z otwarciem konta bankowego jest naszym najtańszym pakietem księgowym. Pakiet ten jest przeznaczony do małych firm które mają niewielką ilość dokumentów księgowych. W ramach tego pakietu będą Państwo na bieżąco wygrywali dokumenty księgowe w postaci zdjęć, skanów lub plików PDF do systemu księgowego. W celu ułatwienia Państwu procesu wgrywania dokumentów do systemu księgowego została przygotowana dla Państwa specjalna aplikacja na telefon z systemem Android lub iOS w której po zrobieniu zdjęcia dokument księgowy zostanie automatycznie wczytany do systemu księgowego. Oczywiście w systemie (aplikacji) tym mogą Państwo wystawić fakturę sprzedażową jak również łatwo i szybko monitorować rozrachunki z kontrahentami. Dodatkowo dzięki współpracy Biura Rachunkowego Actarii z mbankiem mogą Państwo otrzymać bonus powitalny w wysokości 100,00 zł. 

 

Usługi dla osób prywatnych

Rachunkowość w naszym rozumieniu to przemyślane połączenie kompetencji z zakresu księgowości i prawa. Korzystanie z usług naszego biura księgowego w Rybniku oznacza więc obsługę przez pracowników biegłych w rozliczeniach, ale także służących pomocą.

Kompleksowe usługi dla firm

Oferta naszego biura księgowego w Rybniku skierowana jest także do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi, handlowymi, usługowymi.

W naszej ofercie znajduje się m.in.:

 • prowadzenie ksiąg handlowych oraz księgi przychodów i rozchodów,
 • prowadzenie rozliczeń na podstawie ryczałtu ewidencjonowanego,
 • ewidencja środków trwałych i wyposażenia,
 • ewidencja obrotu magazynowego,
 • ewidencja do celów podatku VAT,
 • optymalizacja kosztów firmy,
 • obsługa ZUS,
 • obsługa platformy Płatnik,
 • obsługa kadr i płac,
 • rozliczenia PIT, CIT, VAT,PFRON, Akcyzy,
 • opracowanie zakładowych planów kont,
 • sporządzanie analiz finansowych,
 • sporządzanie ewidencji księgowych na potrzeby rozliczeń dotacji unijnych,
 • pełnomocnictwa w urzędach i wiele innych


 

 

 

 

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com